O nás

SWISS+POWER je startup v oblasti nutrikosmetiky, který využívá osvědčené ingredience a znalosti k vývoji inovativních kompletních řešení pro různé problémy s pletí a zdravím.

Naši cestu jsme zahájili v roce 2015, kdy jsme poprvé vyvinuli sérum proti vráskám s botoxovým účinkem, ale vyrobené kompletně z přírodních ingrediencí, které mělo na trhu okamžitý úspěch.

Tělo a pokožka jsou komplexní systémy orgánů, tkání a buněk a vyžadují velké množství živin a péče, aby byly zdravé a mladě vypadající, samotná péče o pleť nestačí. Ve společnosti SWISS+POWER chápeme, že krása vychází zevnitř, proto vyvíjíme a vyrábíme kompletní systémy produktů pro SKUTEČNÉ VÝSLEDKY.

Náš slogan je dobře známý a je základem všeho, co děláme: Žádné zázraky - pouze věda.

Počet složek v našich produktech omezujeme na minimum, dbáme na to, aby byly čisté a šetrné, a co je nejdůležitější, jejich účinnost byla klinicky prokázána! Naše obaly jsou elegantní a jednoduché, ale výrazné stejně jako naše produkty.

Když vidíme, jaký pozitivní dopad máme na životy lidí, nepřestává nás to každý den inspirovat.

Od té doby jsme vyvinuli různé nové produkty a balíčky pro problémy s pletí, jako jsou vrásky, oční váčky a akné, které kombinují špičkovou LED světelnou terapii s produkty péče o pleť a doplňky stravy – Pro úplnou proměnu.

Více informací o našich produktech se dozvíte zde →

Přidej se ke klubu výhod

Zveme vás, abyste se připojili ke klubu výhod a získali přístup k našim nejlepším slevám, tipům pro péči o pleť a přístup k novým produktů naše nejlepší slevy, tipy pro péči o pleť a přístup před ostatními.