Hledáte ty nejlepší tipy pro aplikaci make-upu, které vám pomohou vypadat mladší? Chcete začít s líčením a nevíte si rady, jak na to? Rádi vám s tím pomůžeme. Níže jsme vybrali našich pět nejlepších tipů pro aplikaci make-upu, které vám pomůžu zakrýt stárnoucí vzhled. Díky těmto trikům budete také vypadat mladistvěji!

Děláte tyhle chyby? (Pokud ano, máme pro vás návrhy)

Zvolte jemnější základ

Pokud se cítíte obzvlášť nejistě, je pochopitelné, že možná budete chtít sáhnout po vysoce krycím základě. Ale musíte se pokusit tomuto nutkání odolat. Místo toho zvolte make-up s lehkým pokrytím nebo dokonce BB nebo CC krém, který jednoduše sjednotí tón vaší pleti. A pokud chcete dosáhnout mladistvějšího efektu, zvolte základ s „rozjasňujícím“ efektem, který vám pomůže zazářit zevnitř.

Není důležité zakrýt všechna místa, ale ta správná místa

Jeden z nejtěžších úkolů při líčení je posoudit, která místa je potřeba zakrýt. Korektor má nejen schopnost skrýt oblasti vašeho obličeje, se kterými máte problémy, ale dokáže také posilnit a rozjasnit konkrétní oblasti, pokud je použit správně. Pro většinu žen je například oblast pod očima jednou z nejméně oblíbených oblastí jejich obličeje. Důvodem mohou být tmavé kruhy, které jsou pod očima docela běžné nebo i vrásky. Váš přirozený instinkt vám řekne, abyste dané oblasti zakryli co nejvíce, a skryli tak tyto „nedokonalosti“. Místo toho, pokud aplikujete korektor na horní část lícních kostí radši než přímo pod oči, korektor bude rozhodovat o tom, jak se světlo odráží na vašem obličeji. To zakryje tmavé kruhy pod očima a rovněž pozvedne obličejovou strukturu.

Nezapomínejte na obočí

Jestli jste si poslední dobou začali všímat, že se vaše obočí s přibývajícím věkem zesvětluje nebo řídne, pak nezapomínejte, že existuje široká škála pomůcek pro jejich tvarování, která vám je k dispozici. Při nanášení make-upu na obočí, musíte zvážit dva jednotlivé aspekty.

První je, že obočí tvarujete správně, protože to pak může ovlivnit tvar vašeho obličeje a tím vytvořit dojem dalšího zpevnění. A také musíte zvážit, jak husté si přejete, aby vaše obočí vypadalo. Hustší obočí jedince obvykle omlazuje, ale záleží hlavně na tom, v čem se vy cítíte nejpohodlněji.

Rtěnka je vaše nová nejlepší přítelkyně

Svou pozornost raději zaměřte na strukturu obličeje než na jakékoli „nedokonalosti“ pleti, které můžete mít, a které jsou s přibývajícím věkem přirozené, jako třeba i kontura našich rtu. Naštěstí máme kromě jiného i tužku na rty, která pomůže vyřešit váš problém. Použití konturovací tužky, a dokonce i volba takové, která vypadá jako vaše přirozená barva rtů na dny bez make-upu, udělá obrovský rozdíl a pomůže dále definovat rysy vašeho obličeje.

Podkladová báze je klíčová

Než na sebe nanesete jakýkoli make-up, je důležité svou pleť nejdříve připravit. 

Většina to považuje za první klíčový krok, který by neměl nikdy chybět v make-upové rutině starší ženy. Přidáním podkladové báze do vaší make-upové rutiny vytvoříte dokonalé rovnoměrný povrch, na který pak nanášíte make-up. Samotná podkladová báze je považován za zásadní pro make-upové uživatelé, a to hlavně co se týče vyhlazení a zakrytí jemných linií a vrásek. Pokud je vaším cílem minimalizovat vrásky a linie, pak je nejlepší volbou olej, sérum nebo hydratační podkladová báze.

Zapomínáte na hydrataci pokožky před nanesením make-upu

Před aplikací jakékoli kosmetiky na pokožku, obličej vždy hydratujte.

Použití zcela přírodního hydratačního krému, jako je náš aktivní hydratační a zpevňující krém na obličej SWISS+POWER, dodá vaší pleti zdravý jas. Kromě toho vytváří také ochrannou vrstvu mezi vaší kůží a vaším make-upem, opalovacím krémem nebo jinými chemikáliemi, které na obličej používáte.Samozřejmě, užitečná a konzistentní rutina péče o pleť by měla být první změnou každého, kdo chce vypadat mladší, zatímco bude stárnout.
SWISS+POWER má řadu produktů pro péči o zralou pleť, které vynesou vaši přirozenou krásu, a to v každém věku. Kliknutím níže zobrazíte naše produkty.

 

Kliknutím sem zobrazíte všechny produkty