Potraviny bohaté na kolagen jsou nezbytné pro zdravou a mladistvou pleť. S přibývajícím věkem produkce kolagenu klesá, což způsobuje viditelné známky stárnutí. Vyvážená strava s potravinami podporujícími tvorbu kolagenu zvyšuje jeho produkci. Objevte 10 základních potravin bohatých na kolagen a alternativu příjmu kolagenu, která podpoří vaši rutinní péči o pleť.

10 nejlepších potravin bohatých na kolagen

 1. Vývar z kostí je bohatý na kolagen a aminokyseliny, což z něj činí vynikající přírodní zdroj kolagenu.
 2. Losos má vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, které pomáhají stimulovat syntézu kolagenu a udržovat pružnost pokožky.
 3. Bobule jsou plné antioxidantů a vitaminu C, které podporují tvorbu kolagenu a chrání před poškozením pokožky.
 4. Citrusové plody jsou bohaté na vitamin C, který je zásadní pro syntézu kolagenu a zdravou pokožku.
 5. Zelené listy obsahují antioxidanty a minerály, které přispívají k tvorbě kolagenu a celkovému zdraví pokožky.
 6. Avokádo se svými zdravými tuky a obsahem vitaminu E vyživuje pokožku a podporuje syntézu kolagenu.
 7. Ořechy a semena poskytují esenciální mastné kyseliny a antioxidanty, podporují tvorbu kolagenu a udržují integritu pokožky.
 8. Papriky nabité vitaminem C pomáhají udržovat pevnou a mladistvě vypadající pokožku.
 9. Sladké brambory bohaté na beta-karoten napomáhají tvorbě kolagenu a opravují poškozené kožní buňky.
 10. Česnek obsahuje sloučeniny síry podporující syntézu kolagenu, zlepšuje pružnost pokožky a její celkové zdraví.

Prémiový kolagenový komplex v prášku: Pohodlná možnost příjmu kolagenu

Kromě zařazení potravin bohatých na kolagen do jídelníčku může příjem kolagenu dále zvýšit doplněk stravy. Jednou z takových možností je prémiový kolagenový komplex v prášku, který nabízí specifické výhody pro podporu zdraví pokožky.

II. Výhody prémiového kolagenoveho komplexu v prášku:

 • Prokázané výhody Ceramidů™: Neodmyslitelnou součástí balení je klinicky testovaná složka známá pro zlepšení hydratace pokožky, redukci vrásek a zvýšení elasticity pokožky.
 • Nezbytné vitamíny a kolagenové peptidy: Kombinace esenciálních vitamínů, jako jsou vitamín C, E a kolagenové peptidy, podporuje syntézu kolagenu, chrání před oxidačním stresem a podporuje zdravou pokožku.
 • Kolagenové peptidy z travních a pastevních chovů: Kolagenové peptidy pocházejí z krav krmených trávou a chovaných na pastvinách. Tím je zajištěn vysoce kvalitní kolagen bez hormonů, antibiotik a dalších nežádoucích přísad.
Prémiový kolagenový komplex v práškuS CERAMIDY™

Prémiový kolagenový komplex v prášku
S CERAMIDY™

II. Jak zařadit prémiový kolagenový komplex v prášku do své rutiny?

Začlenění prémiového kolagenového komplexu v prášku do vaší každodenní rutiny je pohodlné a bezproblémové.

 1. Jednu odměrku denně smíchejte se studenou vodou pro lahodnou chuť lesních plodů: Jednoduše smíchejte jednu odměrku prášku se studenou vodou a mixujte, dokud se zcela nerozpustí. Vychutnejte si osvěžující příchuť lesních plodů a zároveň dodejte své pokožce živiny podporující tvorbu kolagenu.
 2. Pohodlný a snadný způsob, jak zvýšit příjem kolagenu: Prémiový kolagenový komplex v prášku nabízí pohodlný způsob, jak doplnit svoji výživu o kolagen. Lze jej snadno zařadit do ranní rutiny nebo si jej vychutnat jako svačinu v poledne.

Závěr

Potraviny bohaté na kolagen jsou klíčem k udržení zdravé pleti, protože podporují tvorbu kolagenu a přispívají k celkovému zdraví pleti. Deset potravin uvedených v tomto článku představuje přirozené zdroje živin, které podporují tvorbu kolagenu.

Prémiový kolagenový komplex v prášku nabízí pohodlnou možnost příjmu kolagenu díky obsahu ceramidů™, nezbytných vitamínů a kolagenových peptidů z trávy.

Zařazením těchto potravin bohatých na kolagen a zvážením suplementace můžete přirozeně zlepšit zdraví své pleti a dosáhnout mladistvého a zářivého vzhledu.

Nečekejte déle a pořiďte si kolagen již nyní >>