Doručení a platba

Produkty zakoupené na webu lze zaplatit dobírkou nebo platební kartou (Visa, Mastercard).

V případě platby po vyzvednutí předejte peníze doručovateli při převzetí balíku. Při platbách předem (platební kartou) Vám zásilková služba nemusí účtovat nic, ani kupní cenu, ani žádnou další provizi.


Objednané produkty budou expedovány tentýž nebo následující pracovní den, nejpozději však do 7 dnů od přijetí objednávky. O víkendech nebo svátcích objednávky nejsou expedovány ani doručovány. Pokud máme velké množství objednávek, mohou být zásilky odeslány později, než je očekáváno. Pokud dojde k výraznému zpoždění v odeslání vaší objednávky, budeme vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.


GLS dodává produkty. Balíček je doručen do 3-7 pracovních dnů. Poskytovatel v rámci spolupráce dává možnost, že kupující zboží neplatí předem. Teprve při doručení balíku kurýrní společností GLS uživatel zaplatí věc při převzetí, tedy po vyzvednutí (v hotovosti). Náklady na doručení jsou zdarma při nákupu nad 50 EUR. Jinak poštovné závisí na zemi, ze které objednáváte.

Přidej se ke klubu výhod

Zveme vás, abyste se připojili ke klubu výhod a získali přístup k našim nejlepším slevám, tipům pro péči o pleť a přístup k novým produktů naše nejlepší slevy, tipy pro péči o pleť a přístup před ostatními.