Dodání a platba

Přepravní politika

Produkty zakoupené na webových stránkách lze zaplatit na dobírku nebo kreditní kartou (Visa, Mastercard). V případě platby na dobírku předejte peníze doručovateli po převzetí balíčku. U zálohových plateb (kreditní kartou) vám zásilková služba nemůže nic účtovat – ani kupní cenu, ani žádné další provize.

Objednané produkty budou odeslány ve stejný pracovní den nebo následující pracovní den, nejpozději však do 7 dnů od přijetí objednávky. Objednávky nejsou odesílány ani doručovány o víkendech nebo svátcích. Pokud máme mnoho objednávek, můžeme zásilku odeslat později, než je standardní doba. Pokud dojde k významnému zpoždění při odesílání objednávky, budeme vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Produkty dodává GLS. Balíček je běžně doručen do 3-7 pracovních dnů. V rámci spolupráce dává poskytovatel možnost, aby kupující za zboží neplatil předem. Když je balíček doručován kurýrní společností GLS, uživatel může zaplatit za zboží při převzetí, tj. na dobírku (v hotovosti). Cena za doručení je při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Jinak poštovné závisí na zemi, ze které si objednáváte.