Zásady vrácení peněz

Zásady vracení peněz

Máme 28 denní zásilku na vrácení zboží, což znamená, že máte 28 dní od obdržení zboží na vrácení.

Abyste měli nárok na vrácení, musí být vaše položka ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi, nenošená nebo nepoužívaná, se štítky a v původním obalu. Budete také potřebovat potvrzení nebo doklad o nákupu.

Chcete-li zboží vrátit, můžete nás kontaktovat na adrese https://swisspower.cz/kontakt/. Pokud bude vaše vrácení přijato, zašleme vám štítek se zpáteční přepravou a pokyny, jak a kam poslat balíček. Položky zaslané zpět bez předchozí žádosti o vrácení nebudou přijaty.

V případě jakýchkoli dotazů na vrácení nás můžete kdykoli kontaktovat na https://swisspower.cz/kontakt/.

Škody a problémy

Při přijetí prosím zkontrolujte svoji objednávku a okamžitě nás kontaktujte, pokud je položka vadná, poškozená nebo pokud obdržíte nesprávnou položku, abychom mohli problém vyhodnotit a napravit.

Výjimky/nevratné položky

Některé typy položek nelze vrátit, například zboží podléhající rychlé zkáze (například potraviny, květiny nebo rostliny), výrobky na zakázku (například speciální objednávky nebo předměty osobní povahy) a zboží osobní péče (například kosmetické výrobky). Neakceptujeme ani vrácení nebezpečných materiálů, hořlavých kapalin nebo plynů. Pokud máte dotazy nebo obavy týkající se vaší konkrétní položky, kontaktujte nás.

Bohužel nemůžeme přijímat vrácené zlevněné předměty nebo dárkové karty.

Výměny

Nejrychlejším způsobem, jak zajistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit zboží, které máte, a jakmile bude vrácené zboží přijato, proveďte další nákup nového zboží.

Vrácení peněz

Jakmile obdržíme a zkontrolujeme vaše vrácené zboží, budeme vás informovat a dáme vám vědět, zda bylo vrácení peněz schváleno či nikoli. Pokud bude schváleno, bude vám částka automaticky vrácena podle vaší původní platební metody. Pamatujte, že zpracování a zaúčtování vrácení peněz může vaší bance nebo společnosti vydávající kreditní kartu nějakou dobu trvat.