Pět ověřených metod zbavení se vrásek z pohodlí domova

Zbavení se vrásek bez lékařské či chirurgické intervence není nic jednoduchého. Nalezli jsem ale pět efektivních metod, jak svou pleť chránit před vráskami, a dokonce se jich i zbavit. Čtěte dál a objevte řešení, které vaší pokožce opět zajistí mladistvou krásu.

V tomto článku se blíže zaměříme na pět důkazy ověřených metod, které vám pomohou zabránit tvorbě vrásek a také je eliminovat.

1. Chraňte se před sluníčkem

Škodlivost slunečního záření na naši pokožku je dobře známá. Vede k předčasnému stárnutí a tvorbě vrásek.

Pro ochranu vaší pokožky před UV zářením je důležité aplikovat na pokožku krém s hodnotou SPF mezi 25 a 30 na každodenní bázi, včetně dnů, kdy je zataženo. UV dokáže efektivně proniknout přes mraky, a proto je UV ochrana nutná, i když je zataženo.

2. Neopomínejte dostatečnou hydrataci

Dostatek tekutin je základem dobrého zdraví. Vaše tělo potřebuje vodu téměř pro všechny své vnitřní procesy.

Kromě odstranění škodlivin, pomoci při trávení a regulaci teploty je voda důležitá i pro péči o pokožku a udržení jejího optimální zdraví a její optimální hydratace.

3. Potraviny s dostatkem vitaminů

Potraviny s protizánětlivými a antioxidačními účinky mohou dodat pokožce pružnost a chránit ji před poškozením a předčasným stárnutím. Příklady takových potravin:

 • zelený čaj
 • olivový olej
 • losos
 • avokádo
 • granátové jablko
 • lněná semínka
 • zelenina, hlavně mrkev, tykev, paprika a brokolice

4. Uvolněte svůj obličej

Opakované stahy svalů obličeje při mžourání, mračení či špulení rtů mohou urychlit tvorbu vrásek.

Pokud si všímáte, že se často mračíte, zaměřte se na metody zbavení se stresu. Pomoci vám mohou následující techniky:

 • pravidelné cvičení
 • dechová cvičení
 • jóga
 • meditace
 • mindfulness

5. Užívejte efektivní krém proti vráskám Swiss Power Wrinkles

Užívání efektivního krému je naprosto esenciální v případě, že se chcete zbavit existujících vrásek a chránit se před tvorbou těch nových. Zaměřili jsme se na vysoce efektivní krém vyvinutý ve Švýcarsku, který slibuje opravdu zajímavé výsledky.

Krém Swiss Power Wrinkles užívá dvě hlavní ingredience, které pomáhají bojovat proti známkám stárnutí. Jedná se o hyaluronovou kyselinu a avokádový olej. V tandemu dokáží omladit vaši tvář o desítky let.

Složky spolupracují za účelem odstranění vrásek na buněčné úrovni. Kyselina hyaluronová a avokádový olej nejsou jen nesmírně efektivními složkami, ale jsou také 100% bezpečné a nesmírně šetrné.

Krém Swiss Power Wrinkles je jedním z mála produktů na trhu, které obsahují vysoké množství čisté kyseliny hyaluronové vhodné konzistence a dávky, díky čemuž je nesmírně efektivní (krémy ze supermarketu neobsahují kyselinu hyaluronovou dostatečné kvality a v dostatečném množství, aby byly efektivní).


Čistá kyselina hyaluronová a avokádový olej jsou dvě nejefektivnější ingredience krému Swiss Power Wrinkles.

Ve studii z roku 2016 a v mnohých testech dospěli výzkumníci k názoru, že kyselina hyaluronová v krému Swiss Power Wrinkles snižuje hloubku vrásek až o 20 % napříč věkovými skupinami a zpevňuje pokožku až o 30 %.

Druhou důležitou ingrediencí v krému Swiss Power Wrinkles je avokádový olej. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou dokáže vrátit čas a smazat z vaší tváře desítky let. Díky tomu budete vypadat mladší již po několika týdnech aplikace.

Avokádový olej snižuje viditelnost nasolabiálních rýh a zvyšuje pružnost pokožky již po několika týdnech pravidelného užívání. Výsledky dokazuje tato studie z roku 2020.


Viditelné vyhlazení vrásek a snížení viditelnosti nasolabiálních rýh.

Zbavte se okamžitě svých vrásek!

I přes svou efektivitu zůstává Swiss Power zřejmě jediným produktem proti stárnutím, který obsahuje efektivní koncentraci a kombinaci kyseliny hyaluronové a avokádového oleje, který si můžete zakoupit za dostupnou cenu v České Republice.

Kde si produkt zakoupit v České Republice?

Krém Swiss Power Wrinkles si můžete objednat na oficiálních webových stránkách Swiss Power Česká Republika.

OMEZENÁ NABÍDKA: Prvních 100 zákazníků, kteří si zakoupí krém Swiss Power Wrinkles na oficiálních webových stránkách, získá 50% slevu z původní ceny na dalších 24 hodin!

Bezplatný dárek: Pokud si objednáte 3 kusy krému, získáte od nás čistící gel Swiss Power Natural Cleansing (v hodnotě 24,90 EUR) zcela ZDARMA!

Doručení objednávky v hodnotě vyšší než 40 EUR je ZDARMA a objednávka se platí na místě kurýrovi kartou či v hotovosti. Swiss Power nabízí 30 denní záruku vrácení peněz v případě, že nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni.

KLIKNĚTE SEM PRO OBJEDNÁVKU SE SLEVOU 50 %

Pozor: Díky velkému zájmu jsme omezili objednávky na 3 kusy na domácnost!