Vrácení zboží

Máme 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že po obdržení vaší položky máte 30 dní na to, abyste požádali o jeji vrácení.

Aby bylo možné zboží vrátit, musí být ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s visačkami a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o koupi. Chcete-li zahájit vrácení, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Pokud bude vaše vrácení přijato, zašleme vám přepravní štítek pro vrácení a také pokyny, jak a kam balíček odeslat. Položky zaslané zpět k nám bez předchozí žádosti o vrácení nebudou přijaty. V případě jakýchkoli dotazů na vrácení nás můžete kdykoli kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Škody a problémy

Zkontrolujte prosím svou objednávku při příjmu a okamžitě nás kontaktujte, pokud je položka vadná, poškozená nebo pokud jste obdrželi nesprávnou položku, abychom mohli problém vyhodnotit a napravit.

Výjimky / nevratné položky

Některé typy položek nelze vrátit, například zboží podléhající rychlé zkáze (jako jsou potraviny, květiny nebo rostliny), objednávky na zakázku (jako jsou speciální objednávky nebo personalizované položky) a zboží osobní péče (jako jsou kosmetické produkty). Rovněž nepřijímáme vrácení nebezpečných materiálů, hořlavých kapalin nebo plynů. Pokud máte dotazy nebo obavy týkající se vaší konkrétní položky, kontaktujte nás.


Bohužel k vracení nemůžeme přijmout zboží zakoupené ve výprodeji ani dárkové karty.

Výměny

Nejrychlejším způsobem, jak zajistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit položku, kterou máte, a jakmile bude vrácení přijato, můžete provést samostatný nákup nové položky.

Vrácení peněz

Jakmile obdržíme a zkontrolujeme zboží, které jste vrátili, dáme vám vědět, zda byla refundace schválena nebo ne. V případě schválení vám budou peníze automaticky vráceny původní platební metodou. Mějte prosím na paměti, že může nějakou dobu trvat, než vaše banka nebo společnost vydávající kreditní kartu zpracuje a odešle refundaci.

Přidej se ke klubu výhod

Zveme vás, abyste se připojili ke klubu výhod a získali přístup k našim nejlepším slevám, tipům pro péči o pleť a přístup k novým produktů naše nejlepší slevy, tipy pro péči o pleť a přístup před ostatními.